«Практики європейського союзу у контексті прав людини»

08 Дек 2015, Автор: Мария Димерец

DSC_0554Херсонський Центр європейської інформації ініціює багато заходів євроінтеграційного спрямування. 4 грудня  до учнів Школи гуманітарної праці завітали представники євроклубу гімназії №6, член молодіжного європейського парламенту Андрій Юзов, прес-секретар Херсонського обласного відділення Комітету виборців України Катерина Пономаренко. Тема обговорення –  «Практики європейського союзу у контексті прав людини». Від молодої журналістки Катерини Понамернко, учні дізналися, як саме її громадська організація бореться за права людини в Херсоні, що таке блогерство, як електроні засоби масової інформації та соціальні мережі допомагають у роботі правозахисникам. Катерина розповіла молоді про свій досвід волонтерства на власному прикладі довела, що багато перетворень у світі залежить від кожної людини.

На підтримку слів Катерини Пономаренко, член молодіжного європейського парламенту Андрій Юзов розповів присутнім, як став делегатом чергової сесії молодіжного європейського парламенту, що відбулася у Лейпцигу. А також розповів, як зареєструватися на сайті парламенту, пояснив, де і як заповнити анкету, ознайомив присутніх з тонкощами роботи молодіжного європейського парламенту в Україні та закликав приєднатися. А ще Андрій розповів про свої обов’язки та показав сайт, на якому працює волонтером.

2014-2015 навчальний рік Андрій провів у Сполучених Штатах Америки з програми обміну. Після цього він зрозумів, що люди скрізь однакові, і життя міста, та людини в ньому залежить від самої людини. Також Андрій відповів на чисельні питання про підсумки роботи молодіжного європейського парламенту, щодо прав людей, та можливості впливу на світову політику молоді небайдужої до прав людей.