Польські гості з Інститута Бізнесу в ШГП

02 Дек 2015, Автор: Мария Димерец

DSC_0166

Польща – держава, відкрита та гостинна для українських студентів! І учні ШГП  не вперше переконуються в цьому.


У вересні цього року старшокласники Школи гуманітарної праці провели тиждень в польському містечку Домбрава Гурніча, що дало їм змогу ознайомитися  з Інститутом Бізнесу – престижним навчальним закладом міжнародного рівня та польською системою освіти в цілому.
А сьогодні, за сприяння директора ШГП Кияновського А.О та міжнародного координатора Інститута Бізнесу -Черевань В.М. до нашої школи з презентацією університету завітали: міжнародний координатор інститута бізнесу пані Домініка Черняк, керівник міжнародного відділу Павло Ургач, асистент відділу міжнародних зв’язків та ментер українських студентів Марина Тимохіна.

Старшокласникам докладно розповіли про всі вимоги та умови вступу до Школи Бізнесу, тонкощі навчання в університеті та проживання на території Польщі, розглянули основні фінансові питання, розповіли про можливості підробітку на час навчання та про майбутні перспективи у пошуку роботи після отримання вищої освіти. Було проведено конкурс анкет серед учнів, переможницю обрали методом жеребкування – дівчина отримала подарунки від польських гостей.

Після презентації учні мали змогу поспілкуватися з представниками університету англійською мовою. Звичайно, їх зацікавила пропозиція навчатися в європейському вузі на вигідних умовах.

Не проґавте свій шанс, старшокласники! Ви маєте всі можливості для отримання вищої освіти в європейських вузах.