Книжки від Миколая

18 Дек 2018, Автор: Юлия Борисова

Завершився ІІІ Південний фестиваль книги і читання “Книжковий Миколай”, який проходив з 14 по 16 грудня. У херсонців   з’явилась можливість не тільки придбати нові книжки, але й поспілкуватися з авторами та видавцями в різних локаціях: в школах, бібліотеках, кафе.

Завдяки організаторам фестивалю у школі гуманітарної праці в різні роки побували письменники Дара Корній, Галина Вдовиченко, володар Гран-при премії конкурсу «Коронація слова-2017» Віктор Михайлов.

Цього року, 14 грудня до школи завітала молода львівська письменниця переможниця  «Коронація слова-2017» – Наталія Мотолінець.

Представляла львівську письменницю молода херсонська авторка Юлія Черніенко, бібліотекар Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки. На зустрічі з учнями 5-9 класів, Наталія презентувала книгу «Гессі», за яку отримала нагороду, а також свою нову роботу «Варта у грі». Відповідаючи на питання школярів, письменниця розповіла як вона працю над своїми творами, де бере сюжети, про свої улюблені книжки, про творчі плани та подорожі. Наталія запросили всіх, хто буде подорожувати до Львову, завітати до кав’ярні «Цукерня», де полюбляла пити каву героїня роману Гессі. А пані Наталю пригощали чашкою кави в шкільній бібліотеці, яка вразила авторку новими книжками серед яких улюблені – К. Функе, Д. Тартт, Н. Гейман. Відтепер поряд з цими відомими авторами будуть стояти і книжки Наталії Мотолінець.

Молоді письменниці запросили школярів і вчителів відвідати різноманітні заходи, які були представлені в програмі фестивалю. Відвідав ярмарок «Книжковий Миколай» і директор школи Артем Олександрович Кияновський. Він придбав для бібліотеки нові книжки українських сучасних авторів.

Дякуємо «Книжковому Миколаю»! Чекаємо нових зустрічей.