1 вересня 2021 року пролунав 30-й Перший дзвінок в Школі гуманітарної праці.

30 Сен 2021, Автор: Владимир Спица

Школа – наукова лабораторія Національної академії педагогічних наук України, 10 авторських програм ШГП мають гриф МОН та використовуються в школах України і СНД.

Спільні програми з артистами театру, музейна педагогіка, сімейні вечори, шкільна бібліотека на 45 тис. томів, «ніч в школі», шкільне ТБ і радіо, дитячий садок, незвичайні предмети: театр, римська міфологія, історія мистецтв, історія релігії, історія філософії – все це ШГП.

За 30 років школа стала авторської школою з одним з найтитулованіших колективів в Україні: заслужені вчителі, 8 кандидатів наук, 81 вчитель та вихователь вищої кваліфікаційної категорії!

В гостях школи були Михайло Жванецький, Володимир Гришко, Армен Джигарханян, Лев Дуров, Ірина Алфьорова, Ольга Сухомлинська, народні депутати та губернатори, письменники і мистецтвознавці, спортсмени.

Сьогодні ШГП це понад 10 тисяч квадратних метрів навчальних площ, 550 учнів від дитячого садка до старшої школи, спальний корпус, 3 харчоблоки, 2 футбольних поля, 3 танцювальних зали, 2 спортивні зали, це 40 аудиторій обладнаних мультимедійним обладнанням та багато іншого.

Головне, що відрізняє ШГП від інших шкіл – ділова атмосфера, з повагою особистості дитини. Тут роблять все для розвитку особистості дитини, його не виженуть заради показників.

І головне. Європейські умови ШГТ створюють тут. В Україні. У Херсоні.

Девіз ШГП – «Ми робимо зірки яскравіше». 30-й перший дзвінок пройде під керівництвом директора Артема Олександровича Кияновського, який відкрив школу, і пережив зі школою все.

Ми вітаємо колектив і директора! Всіх учнів і їх батьків, усіх гостей зі святом!