«Урок справедливості»

22 Апр 2019, Автор: Мария Димерец

18.04.2019 суддя – спікер – Морська Галина Михайлівна та помічник голови суду – Сичова Наталія Вікторівна, завітали до Навчально-виховного комплексу «Школа гуманітарної праці» Херсонської обласної ради. Цього разу, учасниками Всеукраїнської акції «Урок справедливості» стали 7-А та 7-Б класи.
Нагадуємо, що Всеукраїнська акція «Урок справедливості», ініційована Асоціацією розвитку суддівського самоврядування України (АРССУ) за підтримки Ради суддів України (рішення РСУ від 17.09.2018 №59). Захід здійснюється в рамках реалізації грантового проекту «Підвищення обізнаності дітей з діяльністю суддів» за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Учням було продемонстровано мультфільм «Кінь проти Хом’яка» та запропоновано вирішити спір і справедливо розсудити звірів.
За сценарієм, учасники повинні були розділитися на дві команди, ті хто за Коня, і ті хто за Хом’яка. Проте деякі учні вирішили створити третю команду.Ох і гарячі були дебати! В результаті – третя команда, яка бажала розділити підкову навпіл, змінила свою позицію та приєдналася до команди Хом’яків.Також Галина Михайлівна продемонструвала учням символи судової влади – суддівську мантію та нагрудний знак, розповіла про професію судді.На згадку про участь у Всеукраїнській акції «Урок справедливості» 7-А класу та 7-Б класу було вручено Диплом та зроблені фото.
Наприкінці зустрічі домовились про подальшу співпрацю. Повідомили про можливість відвідати Херсонський окружний адміністративний суд в рамках заходу «Дня відкритих дверей».