Семінар для педагогічного колективу НВК “ШГП” ХОР

30 Окт 2018, Автор: Владимир Спица

30 жовтня в обласну бібліотеку  для дітей імені Дніпрової Чайки запросили педагогічний колектив НВК “Школа гуманітарної праці” Херсонської обласної ради. Вже кілька років поспіль  школа залучає до проведення неформального професійного навчання фахівців обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки.

Розпочався семінар з знайомства  педагогів з новим цікавим проектом  бібліотеки «БібліоКемп лідерів читання» , який отримав підтримку Українського культурного фонду. Ольга Крижановська, заступник директора бібліотеки з організації бібліотечного обслуговування, у своєму виступі звернула увагу педагогів також на один із проектів, що були презентовані в рамках «БібліоКемпу лідерів читання» – як пропозицію до можливого власного подібного задуму: медіачеленж «Скарби козацького міста», реалізований у Черкаської обласної бібліотеки для дітей. Основна тема семінару була розкрита у виступі Наталії Попової, заступника директора з наукової роботи, «Керівництво читанням сучасної дитини».

За традицією, бібліографи підготували до семінару і огляд книжкових новинок – цього разу книжок з публікаціями творів письменників Херсонщини, а також власних видань обласної бібліотеки для дітей. Саме їх – настільну карту-гру «Лицарі Таврійського краю» та збірник творів переможців літературного конкурсу «ФантФест» директор Анна Іванівна Бардашевська подарувала бібліотеці Школи гуманітарної праці. Бібліотека імені Дніпрової Чайки теж не залишилась без подарунку, її фонд поповниться виданням, що побачило світ завдяки співпраці ШГП з Херсонським художнім музеєм – це створена учнями школи двомовна книга-альбом «Шедеври колекції Херсонського художнього музею ім. О.О.Шовкуненка».

Підбиваючи підсумки семінару, Артем Олександрович Кияновський, директор НВК «Школа гуманітарної праці» Херсонської обласної ради, закликав колег бути активними у заохоченні дітей до читання і зацікавленні їх дійсно вартими уваги культурними здобутками людства, прикладами високої духовності й моральності.

Комментарии закрыты.