Роман І. Ільфа та Є. Петрова «Дванадцять стільців» — енциклопедія Гумору!

06 Апр 2021, Автор: Владимир Спица


1 квітня найвеселіше свято — Всесвітній День гумору, тому бібліотекарі запропонували учням 10-А класу провести цей день з героями безсмертного роману І. Ільфа та Є. Петрова «Дванадцять стільців».
Історія про великого комбінатора змушує сміятися після кожної прочитаної сторінки і закохуватися в літературних героїв. Гумор в цій книзі не застарів, незважаючи на те, що написана вона була вже майже сто років тому. Учні із задоволенням мали змогу відчути себе у ролі персонажів роману. Орест Панчишин виступив в ролі Остапа Бендера, Сергій Пугачов — Кіси Вороб’янінова, а Вікторія Савчук — в ролі незабутньої Еллочки-Людожерки.
5 квітня учні 9-Б класу теж залучилися до знайомства з романом І. Ільфа та Є. Петрова «12 стільців». Разом з бібліотекарем вони перегорнули сторінки книги, познайомились з колоритними персонажами. Головних героїв представили Данило Белінський (Остап Бендер), Олександр Похолок (Кіса Ворб’янінов), Марія Меренкова (Еллочка Щукіна).
Школярі були здивовані тим, що фрази, які вони часто чують в повсякденній мові, це цитати з роману, які вже стали афоризмами. Учасники зустрічі із задоволенням зіграли в гру «Продовжи фразу», подивилися кадри знаменитих екранізацій.
Зустрічі проходили дистанційно, але це не завадило відчути тонкий гумор і сатиру, передані авторами роману, зануритися в авантюрні пригоди «великого комбінатора та ідейного борця за грошові знаки» і «гіганта думки та особи наближеної до імператора».
Бібліотекар Олена Олександрівна запропонувала поціновувачам гумору, не відкладати цю чудову книгу у «довгий ящик», а як найшвидше прочитати її і отримати ні з чим не зрівняне задоволення.