Профорієнтаційна бесіда з успішним підприємцем, талановитим дантистом та письменником Степаном Манукяном

23 Апр 2021, Автор: Владимир Спица


Сьогодні, 23.04.2021, учні 10-А класу разом іншими вихованцями та викладачами Школи гуманітарної праці спілкувалися на платформі Zoom із відомим херсонським дантистом, успішним підприємцем , засновником стоматологічної клініки та автором автобіографічної книги “Вкус победы неповторим” – Степаном Тимошенковичем Манукяном!
Ця незвичайна людина захоплююче розповіла про своє особисте життя, про той надзвичайно важкий шлях, який він подолав , щоб його мрія відтворилась в реальності – стати висококваліфікованим спеціалістом у галузі стоматології, і йому це вдалося , незважаючи на всі труднощі ! А також поділився своїми власними секретами успіху і надихнув дітей знаходитися завжди в пошуку та самореалізовуватися!
Наприкінці заходу ми мали змогу поставити запитання Степану Тимошенковичу, а найактивніших з-поміж усіх (Тетяна Ковальчук, Вікторія Поп, Дем’яненко Вікторія та Станіслава Дмитрійовича ) запросив особисто до себе у стоматологічний центр «Дантист» на екскурсію.
Організаторами зустрічі були бібліотекарі Школи гуманітарної праці! Щиро дякуємо співробітникам нашого бібліотечно-інформаційного центру !