Поспішай творити добро!

21 Окт 2015, Автор: Мария Димерец

IMG_7618  Саме такий девіз благодійної акції, яка відбулася 20 жовтня у стінах Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша.

Вже вдруге у цьому році в Херсоні проводиться благодійна акція, мета якої творити добро – допомагати сім`ям героїв АТО. Благодійниками такої необхідної акції виступили: управління освіти м. Херсона, Херсонський міськком профспілки вчителів та НВК «Школа гуманітарної праці».

Нагадаємо, цієї зими спільними зусиллями педагогічні колективи Херсона зібрали 43 тисячі 160 гривень під час благодійного концерту, кошти від якого були передані херсонським хлопцям, які повернулися з АТО та потребували лікування.

IMG_7541Цього разу організатори благодійної акції вирішили морально та, звичайно, матеріально підтримати херсонські родини з дітьми, які втратили своїх годувальників. Батьки цих дітей віддали своє життя заради незалежної країни, заради мирного неба над нами, тому допомога їхнім сім`ям – це просто святий обов`язок кожного з нас.

61 тисяча 710 гривень – таку суму було зібрано цього разу, завдяки херсонським освітянам, які об`єдналися заради такої світлої справи. Усі ці кошти розподілені між 8 сім`ями загиблих херсонських захисників.

Суть акції, за допомогою якої вдалося отримати таку суму, досить проста: педагогічні працівники обласного центру (викладачі, вчителі, вихователі) зібрались під одним дахом обласного театру, де переглянули благодійну виставу «Малюк та Карлсон», створену учнями навчально-виховного комплексу «ШГП» та артистами облмуздрамтеатру.

Але квитків освітяни міста не купували, вони просто робили добровільні благодійні внески від навчальних закладів. Підкреслимо, що учні шкіл участі в акції не приймали, виключно педагогічні працівники.

IMG_2849 IMG_7511 IMG_7611  «Благодійність – це не просто проект, я впевнена, що всі навчальні заклади міста (садки, школи) кожного дня проводять таку роботу, і відбувається це щороку. Перша благодійна акція була направлена на допомогу захисникам України, сьогоднішня, друга – на допомогу дітям захисників України. На жаль, у Херсоні є діти, які за час воєнних дій втратили свого батька. Тому ми хочемо допомогти цим діткам. Їхній вік різний: від дитячого садочка до 11-класників», – розповідає Валентина Поздняк, начальник відділу виховної роботи управління освіти Херсонської міськради.

«Абсолютно всі освітяни нашого міста, вкладають кошти для того, щоб діти, які втратили батьків відчували, що вони не одні. Ми допоможемо їм не тільки грішми, а й морально. Їхні батьки – герої, а герої живуть вічно!», – зазначає голова профспілки працівників освіти міста Херсона Галина Гривняк.

IMG_7640  Ініціатива започаткування таких благодійних заходів, виникла у директора навчально-виховного комплексу «Школа гуманітарної праці», депутата Херсонської обласної ради Артема Кияновського, якого і підтримало управління освіти та всі навчальні заклади міста Херсона.

Артем Олександрович говорить, що вчителі завжди мають підтримувати дітей, їхні сім`ї, тому сьогоднішня акція – це приклад для всіх, як треба творити добро: «Ми виконуюємо свій громадянський обов`язок – допомагаємо тим, хто потребує нашої допомоги та підтримки. Для «ШГП» велика честь, що наш невеликий проект «Малюк та Карлсон» сьогодні став благодійним, всі кошти будуть передані тим, кому вони і адресовані.

Я дякую усім, хто взяв участь в нашій акції», – зауважив директор НВК «Школа гуманітарної праці» Артем Кияновський.

Тож беріть приклад з херсонських освітян та творіть добро, без нього в сучасному світі не прожити ніяк!

Тетяна БОЙКО, ІА «Херсонці»