Передноворічні свята в бібліотеці

29 Дек 2020, Автор: Владимир Спица


Новий рік-це найулюбленіше свято і дітей, і дорослих. Напевно, тому з його наближенням у всіх піднесений настрій, а, значить, є ще більше бажання створити атмосферу новорічного дива. Наближення чарівного свята відчувалося у кожному куточку школи.

Шкільна бібліотека теж перетворилася на чудову казково-книжкову країну. І до нас на свята з радістю завітали школярі – наші читачі.
Учні 6-А класу з’явилися у читальному залі бібліотеки у карнавальних костюмах. Вечірка була по новорічному весела, святкова. Діти підготували невеличку концертну програму: співали, танцювали. А ще вони звичайно отримали солодощі та книжкові подарунки.
А учні 7-А класу прийняли участь у літературній вітальні за творчістю О.С. Пушкіна. Відповіді на запитання квесту діти шукали і на абонементі і в читальному залі бібліотеки. Всі впоралися з завданнями, а потім із задоволенням декламували свої улюблені вірші, уривки із казок О. С. Пушкіна. Були ігри, призи, подарунки та святкові солодощі.

Учні 9-Б класу влаштували тематичну вечірку “Старі кінофільми про головне”. Атмосфера була чудова та святкова: вірші, пісні, сценки з улюблених кінофільмів, жартівливі вікторини, а також новорічні передбачення від Діда Мороза.
Іскрометна, весела новорічна атмосфера не залишала шкільну бібліотеку впродовж усіх передноворічних днів.