Новорічний літературний маскарад

30 Дек 2020, Автор: Владимир Спица

Старшокласники, учні 10-Б класу завітали в бібліотеку на Новорічний літературний маскарад. Атмосфера в бібліотеці була магічна та загадкова, усюди мерехтіли новорічні вогники. На вході до бібліотеки дітей зустрічав Хранитель Часу(класний керівник Г.В. Кирриленко), який запросив усіх до поетичної вітальні. Діти слухали вірші у виконанні завуча Ірини Володимирівни Сапожнікової, бібліотекаря Олени Олександрівни, та вчителя фізики Івана Валерійовича. Діти і самі з задоволенням читали свої улюблені вірші. А потім вони завітали до книжкового сховища і побачили там чарівну дівчину, яка сиділа за столом. Вона була в старовинному наряді, на столі горіла свічка. Дівчина в задумливості тримала в руках не звичайну кулькову ручку, а справжнє гусяче перо. А потім вона почала читати вголос, те що написала. Це була пушкінська Тетяна (Настя Геращенко), яка писала листа Євгену Онєгіну.

А потім раптом згасло світло і з’явився Гаррі Поттер ( Влад Матвєєв) зі своєю чарівною паличкою та запросив всіх до медіазалу на магічну вікторину.

Потім веселою юрбою учні відправилися на бібліотечний абонемент, де на них чекала справжня українська господиня,а також завітали в гості баба Параска та баба Палажка у виконанні Дарини Войнової та Насті Йосипенко.

Ці сварливі бабці трохи посперечалися, а потім усі разом заспівали колядки та новорічні пісні.