Вибори президента гімназії

22 Сен 2010, Автор: Мария Димерец

У навчально-виховному комплексі «Школа гуманітарної праці» Херсонської обласної ради пройшли вибори президента гімназії. На цю посаду претендували вісім кандидатів, але після першого туру виборів переможців стало три: Нестерович Андрій, Шевченко Олександра та Козлов Артем. Заключний тур виборів пройшов у незвичній обстановці: у сесійній залі обласної ради, де їх гостинно зустрічали голова обласної ради Віктор Пелих та керівник виконавчого апарату обласної ради, заступник голови обласної ради Тамара Федько.
У вступному слові Тамара Іванівна ознайомила учнів із особливостями роботи обласної ради, органів місцевого самоврядування, депутатських корпусів усіх рівнів. Від імені депутатського корпусу облради вона привітала учнів та викладачів із можливістю відчути себе необхідними громаді і зауважила, що зараз у цій залі сидять майбутні успішні керівники та управлінці.
Голова обласної ради Віктор Пелих поділився з учнями власним досвідом політичної роботи висловив впевненість, що прийде час, коли талановита молодь стане гідною зміною вітчизняного політикиму, відчує у собі сили працювати на благо держави та чесно виконуватиме свій обов’язок перед громадою.
Останнім та головним питанням засідання стало обрання президента «Школи гуманітарної праці». Усі три кандидати презентували перед виборцями свої передвиборні програми, до яких включили найважливіші на їхній погляд питання: облаштування спортивного майданчику, покращення спортивних досягнень школи, розвиток окремих спортивних секцій (таких як футбол, гандбол, теніс) та ін.
Після обрання президента школи у сесійній залі облради, голова обласної ради Віктор Пелих запросив актив шкільного самоврядування до свого кабінету. Учні охоче зайняли місце за робочим столом голови обласної ради та посиділи за столом переговорів.