«Школа гуманітарної праці – це стиль життя…»

01 Июн 2010, Автор: Юлия Борисова

1 червня у залі обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша у теплій, справді сімейній атмосфері вихованці навчально-виховного комплексу «Школа гуманітарної праці» Херсонської обласної ради, педагогічний колектив, батьки і гості зібралися на свято Останнього дзвоника.

 

Цього року він справді востаннє пролунав для 22 випускників учбового закладу. Атестати про вищу освіту їм на сцені урочисто вручив перший заступник голови обласної державної адміністрації Микола Костяк, побажавши упевнено крокувати по життю. Також Микола Михайлович привітав переможців обласних предметних олімпіад. Гімназистів, які відзначилися у навчанні та суспільній роботі, також вітали депутати обласної ради, голова обласної Ради ветеранів. Святковий концерт був підготований силами вихованців та вчителів ШГП.
– Сьогодні у Школі гуманітарної праці – 18-й Останній дзвоник, – зі зворушливими нотками у голосі звернувся до присутніх директор навчально-виховного комплексу, заслужений працівник освіти України Артем Кияновський. – Це – наше «повноліття». Усе, чим наші вихованці жили у цьому навчальному році, – навчання, наукові конференції, поїздки в Ольвію, театральні постановки, серйозна пошукова робота з вивчення спадщини Великої Вітчизняної війни – заслуговує на схвалення. Обираючи для своєї дитини Школу гуманітарної праці, батьки обирають, перш за все, стиль життя, коли дитина займається і наукою, і мистецтвом, і набуває безцінного досвіду суспільно-політичної діяльності…
Символічно, що свято, головними учасниками якого були вихованці ШГП, збіглося з Міжнародним днем захисту дітей. Тому що у цьому учбовому закладі, яке по праву вважається одним з кращих в області, перед здібними і працьовитими дітьми відкриваються справді широкі можливості реалізувати свій потенціал, набути знань, розкрити свої таланти. Проте у святковий день гімназисти не забули і про своїх ровесників, які позбавлені щастя рости в родині, вчитися у чудовій школі. Вранці 1 червня учні навчально-виховного комплексу провідали дітлахів, які перебувають в обласному притулку. «Це – запорука того, що коли вихованці Школи гуманітарної праці прийдуть до керівництва містом, областю, країною, – відзначив Артем Олександрович, – вони будуть не лише добре освіченими і вихованими людьми, але й милосердними».
Цікаво, що цього року до дитячого садка при навчально-виховному комплексі свою малечу привели перші випускники ШГП. Колишні гімназисти, а нині –кваліфіковані спеціалісти, успішні керівники переконані, що у рідній для них Школі гуманітарної праці їхні діти здобудуть найкращу освіту. Адже знання – це найважливіший «багаж», який стане в нагоді на життєвому шляху.